11 January 2019

Stwórz z nami swoje idealne opakowanie dla twojej działalności

Stwórz z nami swoje idealne opakowanie dla twojej działalności

     Niejednokrotnie przekonaliśmy się już o tym , że opakowanie to klucz, a raczej wytrych, do udanej sprzedaży. Poprzez opakowanie eksponujemy pierwszą wiadomość kierowaną do naszych odbiorców. Podkreślamy w ten sam sposób ważne cechy naszego produktu, jego grupę odbiorczą, jego ekologiczność, ekskluzywność, często podwyższając tak jego prestiż, etc...

 

     Tektura falista pozwala nam stworzyć opakowanie wytrzymałe nawet dla żywności “takeaway”, jednocześnie zapewniając jej dostatecznie dużą izolacje termiczną oraz ekologiczność. A co chyba najbardziej rzutujące na chęć spróbowania posiłku właśnie w tym opakowaniu, to jego nietuzinkowa konstrukcja no i zadruk, zadruk tym, czego będziesz potrzebować. Może to być kolorowa wzbudzająca ciekawość grafika, może być treść z jaką kierujesz się na rynek, z czego jesteś znana/y, a może zwyczajnie Twoje logo. Zadruk to element, dzięki któremu jesteśmy w stanie wyróżnić niemal każde opakowanie.
     

Jesteś fancy knajpą, cieszącym się uznaniem foodtruckiem, czy poprostu firmą z tradycjami - z nami stworzysz optymalne opakowanie dla Twoich potrzeb. 


     Przekonaj się jak prosto stworzysz z nami swoje idealne opakowanie. Wiele lat doświadczenia pozwala nam być świetnym słuchaczem dla Waszych potrzeb, które następnie przekuwamy na projekty cyfrowe, prezentując Wam dostępne możliwości realizacji Waszego zamysłu. 
Podziel się swoją ideą!